Srdečně zdravím!
Na našem webu najdete všelijaké originální příběhy, kterých je zatím málo, ale postupně budou přibývat. Doufáme, že se Vám to bude líbit.

Srpen 2015

10# Osudy | Cross Akademy

9. srpna 2015 v 19:11 | Mia Azura |  Cross Akademy
Oh, jsem zase tady! No, dneska mě nic nenapadá, co napsat. Snad jenom to, že asi budu vybírat animačky z jiných anime, které se nejvíce podobají situaci a vkládat je do článků, abyste měli trochu představu *-* Užijte si čtení!

***
"Aino? Jseš to ty?" ozvalo se směrem ze dveří. Aina upřela pohled na kluka, který se vynořil z koupelny. "Jsem to já, Shiki. Promiň, hned jdu pryč," vykoktala Aina a už se hrnula ke dveřím k odchodu. Shiki se ale jen pousmál a doslova se přeteleportoval ke dveřím, aby zaterasil Aině cestu. Dívka sebou trhla, když se před ní zničeho nic objevil Shiki. "Zůstaň, prosím," řekl Shiki a na tváři měl stále úsměv. Aina jen váhavě přikývla a ustoupila, protože k ní udělal Shiki krok.
"Co jsi potřebovala?" zeptal se Shiki a nabídl Aině židli u okna, kde se nabízel krásný pohled na údolí. Aina si sedla a začala mu vyprávět, co se stalo. Místo toho, aby se Shiki rozčílil na Sezamiho nebo na ni, že se nechala přemluvit, aby ho štvala, se jen usmál a mávl rukou. "To je v pořádku. To se děje skoro každou přestávku... pokud ovšem nezabíjíme nestvůry a nezachraňujeme svět," usmál se.
Aina se zarazila, protože nevěděla, zda to myslel vtipem nebo vážně. Tady to bylo asi obojí. "Jo, jasně. Pokud netrénujete." Aina se podívala ven na údolí. Nebyly vidět žádná města a obrovské mrakodrapy, jak většina vidí z okna. Z tohoto místa byla vidět přírodní krajina, žádné mrakodrapy ani domy. Ani zvuk aut.
"Pověz, Aino," začal Shiki. Aina se stále dívala ven. "Myslíš, že je každý osud už předem napsaný, nebo si ho můžeme sami napsat?" zeptal se. Aina nevěděla, jak odpovědět. To byla taková podivná otázka. Bez toho, aniž by se na něj podívala, odpověděla. "Upřímně nevím, Shiki. Já svůj neznám. Ale radši bych si ho napsala sama. Co ty?" Shiki otázku čekal a vypadal, jako kdyby ho bodlo najednou tisíc dýk.
"Chtěla bys znát svůj osud?" zeptal se místo odpovědi. Teď bodlo tisíc dýk Ainu. "Díky bohům ano. Chci ho znát. Ale událo se toho tolik, že jsem jednoduše...," nedořekla to. Shikův pohled jí nedovoloval mluvit dál. "Spíše bys měla říct 'bohužel ano'. Znát svůj osud a budoucnost je sice pocta a hodně lidí by to chtělo, ale neuvědomují si, že je to prokletí," řekl Shiki. Jeho hlas zněl zoufale a naštvaně v jednom.
"Jak to myslíš? Prokletí?"
"Člověk má v sobě od pradávna zakořeněnou zvědavost. Každý chce zjistit svůj osud a budoucnost. Ale když se dozví, že ji má špatnou, pokusí se ji změnit, čímž to zhoršuje. Proto je dobré nechat vše tak, jak to je."
"Takže ty mně varuješ, abych se o to nepokoušela?"
Shiki neodpověděl. Zadíval se někam do dáli. "Ne, Aino," řekl. Otočil se k ní a hleděl jí do očí. "Jen ti říkám, co bys měla vědět a co ti mistr neřekne, až se budeš chtít dozvědět svůj osud."
Aina se otočila a spatřila dvě nejzvláštnější věci na světě. Malby na zdi. Dobře, to by nebylo tak zvláštní, ale spíše jsem tím myslela, co je na těch maleb vyobrazeno.
"No páni!" vyjekla Aina, když to spatřila. Málem spadla ze židle. Shiki se vrátil do reality a zadíval se na to, co Ainu tak zarazilo. Pak se jen pousmál. "Černý panter a kudlanka nábožná k sobě nepatří?" popíchl ji. Aina se zvedla a zadívala se na ty věci znovu. "To jsi ty se Sezamim?" Shiki přikývl. "To jsme my. Jediné, co nás drží pohromadě je ta malba. Panter s kundlankou, jak spolu bojují bok po boku.
Dveře se prudce otevřely. Dovnitř vpadl Sezami, celý červený v obličeji, zjevně prošel trestem. "Pardon, nechtěl jsem rušit, vy hrdličky," vydal ze sebe udýchaně. Shiki založil ruce na hrudi. "... ale mistr chce s někým mluvit." Pak už jen ukázal na Ainu, která si hned stoupla. "Už budu muset jít, Shiki. Zase jsme si pěkně popovídali. Na tréninku, měj se!" rozloučila se. Shiki jí jen zamával a pak se zadíval ven na údolí. Aina odešla za Sezamim.
"Mimochodem, Sezami," řekla Aina, když už vyli venku a zrovna běželi halou. "Jakým trestem jsi prošel?" Sezami se zatvářil napůl uraženě, napůl pobaveně. "Hikari mě nutila jíst chilli papričky."

"Mistře? Volal jste mě?" Cross meditoval u jezírka a když uslyšel krok, pootočil hlavu. "Zdravím tě, moje žačko," pozdravil ji. Aina poklekla, ale Cross ji hned donutil vstát. "Respekt k učiteli není ten, že se mu poddáváš, Aino. Je to v tom mu porozumnět," řekl Cross, když se zvedla. Aina byla víc než nervózní. "A-Ano, mistře." Cross jí věnoval zářivý úsměv. "O čem jsem to chtěl mluvit," zamyslel se. Aina měla pocit, jako když se z jejích nohou stalo olovo.
"Mistře? Chci se Vás na něco zeptat," ozvala se Aina dřív, než stačil Cross něco vykoumat. Mistr na ni zamžoural. "Ano? A co to bude?" Aina se nadechla a srovnala si v hlavě otázku. "Každý náš osud je prý už předem napsaný. Nemůžeme se proti němu postavit?" zeptala se. Chtěla se zeptat za Shikiho, protože to brala jako svou roli. Daichi Cross si ji změřil pohledem, jako kdyby čekal náhle něco špatného. "Aino, ty už ses dozvěděla o svém osudu?" Aina zavrtěla hlavou.
"Ne, mistře. Ale myslím, když je ten osud napsaný... není tak zcela napsaný, že?"
Cross se otočil k jezeru. Asi nikdo tu nechtěl mluvit o svém osudu. "Není to tak jednoduché, jak si myslíš. Každý z nás je něčím nadaný. A každý osud je jiný. Někdy se osudy proplétají, jiné jsou navěky sami. Je to individuální." Pak se otočil směrem k Aině, která uhnula pohledem. "Ale je jen na tobě, jak osud bereš, Aino." Dívka přikývla. "Jistě mistře. Už jste si vzpomněl, o čem jste chtěl se mnou mluvit?"
Daichi Cross se zasmál. "Už to vím. Jde o..," zasekl se. Vypadal, že si snaží rozpomenout. "Jde o Sezamiho. Už zase něco provedl. Hikari teď bude pryč a nevím, kdo si ho vezme na starosti. Mohla bys -" Už ani nemusel pokračovat. Aina věděla, na co tím naráží.
"Myslím, že to Shiki zvládne úplně skvěle, mistře," poušklíbla se. Cross se doširoka usmál. "O tom nepochybuji. Ale jistě by potřeboval tvou pomoc," řekl. Aina jen přikývla a poklonila se. Vydala se ven.

O chviličku později začal trénink. Bylo tam takové pusto, když Hikari chyběla. Normálně toho stejně moc nenamluvila, ale chyběla tu ta vražedná atmosféra, která se kolem ní vznáší. "Dneska si dáme trénink.." Daichi Cross se zasekl a rozkoukal se kolem. Soustředil se na nějakou určitou věc. I Shiki a Kazumi vypadali zaraženě.
"Co se děje?" zeptala se Aina a trochu se děsila odpovědi.
"Něco tu je. Něco -" Nedořekl to. Chrámem to otřáslo tak, že to Sezameho posadilo na zadek. "Co to u všech -"
Hikari Shirai... Shiki se hned vedle ní objevil v zářícím bílém brnění, ve kterém před pár sekundami nebyl. "Kdo jste?" vykřikl Ichiro. Hlas se ozval znovu, ale tentokrát se Aině zaryl až hluboko do mozku. Chytila se za hlavu a podlomila se jí kolena.
Aina Shoone sem nepatří. Takový je osud... "Vyhrála slavnost Daragen! Vybojovala si místo až sem!" vyjekl Ichiro. Ta bolest v Aininé hlavě byla nesnesitelná. Málem vyjekla, ale kousla se do rtu. Do očí se jí začaly hrnout slzy. Před sebou uviděla úryvky vzpomínek - některé snad ani nebyly její. Uviděla sebe v kolébce a nad ní se tyčili její rodiče, kteří vůbec nebyli takoví, jak je ona znala.
Hikari Shirai je ztracena. Vy jste učinili její pád. Shiki se narovnal. "Půjdu ji hledat," rozhodl Shiki. "Slyšíš?! Jdu ji hledat! Nech Ainu!" vykřikl. Hlas se jen zasmál a pak utichl. Aina padla do bezvědomí a Ichiro ji taktak chytil.

Probrala se. Bolest zmizela. Pozdě si uvědomila, že je ve svém pokoji. Ze zdi na ni zíral drak. A vedle ní seděl Ichiro. Vlastně neseděl. Ležérně se opíral o postel a chrápal. "Ichiro? Hej, co spíš na mé posteli?" vzbudila ho. Ichiro se probral a rozhlédl se. "Co, kde -"
"Kde je Shiki?"
"Shiki odešel hledat Hikari. Zpečetil si svůj osud."

Anime List

7. srpna 2015 v 17:44 | Enwy & Mia
Abyste měli trochu představu, jak jsme na tom se sledováním anime. Po pravdě se obě přiznáme, že jsme v tom na nízkém levelu.
Většinou sledujeme anime obě, ale může se stát, že se jedna z nás odhodlá k hrdinskému činu a koukne se na pár dílů bez té druhé.

MIA

Viděla jsem...:
Sword Art Online II.
Death Note
Kuroko No Basket
Kaichou wa maid - sama!
Tokyo Ghoul
Dragon Ball Z

Sleduji...:
Strike the Blood (7/24)
Black Bullet (11/13)

Plánuji...:
Free! Eternal Summer
Tokyo Ravens
Fate/Zero

ENWY

Viděla jsem...:
Fairy Tail
No Game No Life
Sword Art Online II.
Death Note
Kaichou wa maid - sama!
Black Bullet
Vocaloid
I love my Younger Sister
Tokyo Ghoul
Vampire Knight
Naruto
Pokémon

Sleduji...:
Strike the Blood (9/24)

Plánuji...:
Free! Eternal Summer
Tokyo Ravens
Fate/Zero
Bleach
Soul Eater