Srdečně zdravím!
Na našem webu najdete všelijaké originální příběhy, kterých je zatím málo, ale postupně budou přibývat. Doufáme, že se Vám to bude líbit.

My Hero - Anotace

30. června 2015 v 19:19 | Mia Azura |  My Hero

Předmluva autorky:
Fajn, takže jsem se rozhodla udělat novou sérii příběhů. Teď když mám prázdniny a více volného času nemám co dělat a skoro celou věčnost sedím u počítače... :33 Samozřejmě si někdy dám pohov a vyjdu ven na vzduch, ale od toho tu vynalezli okna nebo ne? No nic, nebudu Vám tu už víc kecat. Více nechť Vám poví anotace...


ANOTACE

"Někteří hrdinové nepotřebují plášť ani masku. Ale i přesto jsou to hrdinové."
Šestnáctiletá Phoebe si doposud myslela, že je škola pouhé vězení pro dospívající děti. Ale všechno se změnilo, když do jejího života vstoupil onen mladík. Ze začátku si myslela, že to bude zase jeden z namyšlených sukničkářů, poněvadž ho všichni obdivovali a holky z něho šílely. Ale je to skutečně tak, jak si Phoebe myslí? Uvidíme. Ale jedno je jisté - ten kluk není jako všichni ostatní.
Autorka: Mia Azura
Žánr: Romance, Školní Love Story, Milostný mnohoúhelník
Počet kapitol: neznámé

Pozor! Následující obsah může prozradit dění příběhu.

Hlavní postavy:
Phoebe McShade je hlavní postavou této série příběhů.
Je problémovou dívkou a studentkou střední školy a ředitelé si ji často volají kvůli problémům. Ráda se zůčastní svačinových bitev či jiných srandiček.
Ve třídě není příliš oblíbená, protože si vypěstovala titul "drsné holky". Nesnáší sukničkáře a je z nich úplně agresivní.
Snadno se urazí a nemá moc smysl pro humor. K ostatním se chová s chladným přístupem. Její nejlepší kamarádka je Chloe.
Nosí jedno a to samé - buď mikinu, tričko, nějaké náhodné kalhoty a tenisky nebo koženou bundu, džíny a tenisky. Málokdy ji vidíte v šatech a sukních. Jako jedna z mála porušuje pravidla a nenosí školní uniformu.
Zack Rodriguez je druhou hlavní postavou. Přišel na střední školu jako nový a u Phoebe si získal titul sukničkáře. Občas se skutečně jako sukničkář chová, ale k Phoebe se chová mile, i když to ona neocení. Má větší smysl pro humor a často i věci přehání.
Je celkem pohledný a proto má mnoho obdivovatelek, které se mu zatím daří odhánět. Je nazývaný většinou jako "sexy sukničkář" a zjevně mu to nevadí.
Ve třídě si svou popularitu získal téměř hned. Dřív než přišel na zdejší střední školu, sloužil jako voják na Vojenské střední škole.
K ostatním se chová s odstupem, ale k Phoebe je milý a snaží si k ní najít cestu, nicméně uznává, že je to dřina.
Jeho obdivovatelkami jsou například Chloe nebo Miyu.
Chloe Aihara je jednou z hlavních postav a zároveň je i nejlepší kamarádkou Phoebe. Je milá, přátelská a ochranitelská. Ke všem se chová moc mile a laskavě, ale jakmile řeknete jedno křivé slovo na účet její nejlepší kamarádky... no, nechtějte to zažít.
Obdivuje Zacka, ale tím to končí. Ví totiž, že má Zack zájem o Phoebe. Chce, aby byla Phoebe šťastná. Zajímá se o jejich vztah a občas tím i Phoebe pošťuchuje.
Je velmi chytrá (její IQ sahá až někam k 140), avšak není to šprt. Často dává Phoebe opisovat domácí úkoly a radí jí při testech či zkoušení.
--

Vedlejší důležité postavy:
Kevin de Lora je jedním ze sukničkářů z Phoebeniny třídy. Flirtuje s všemi mladšímy dívkami ve škole a proto je pověstný svými "flirtovacími skilly". Je ale jasné, že na vztah není (a možná ani nikdy nebude) připraven. Dokáže sbalit snad každou dívku, jen to musí chtít.
Kdysi se pokoušel i o Phoebenino a Chloenino srdce, ale obě ho - jako jedny s mála - odmítli.
Dá se však říct, že je pohledný - ještě více než Zack (a to je už co říct) - a často se předvádí a machruje.
Nesnáší, když někdo říká celé jeho jméno, tedy 'Kevin Martínéz de Pika Lora'. Zkráceně je tedy pouze 'Kevin de Lora', což mu zatím bezpečně můžete říkat. Není to ale agresor.
Jeho nejlepším kamarádem a parťákem je Mikel.
Miyu je bláznivá dívka, která se zatím neúspěšně pokouší získat Zackovu pozornost. Žárlí na Phoebe, protože si myslí, že Zacka miluje a tím je její konkurence. Dokáže kvůli jejich "imaginárnímu" vztahu udělat cokoliv.
Je mazaná a chytrá, pověstná jako šmírovací holka nebo drbna. Nikdo neví, odkud bere informace spolužáků, ale než to stihnete zjistit... no, vaše fotka či citlivá informace je venku a šíří se rychleji než oheň.
Je dobré podotknout, že často sní a nemá moc přátel. Chová se velmi bláznivě a její povaha není nikdy stálá. Není to avšak zlá dívka. Je jen posedlá tím získat Zackovu lásku a udělala by pro to cokoliv.
--
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama