Srdečně zdravím!
Na našem webu najdete všelijaké originální příběhy, kterých je zatím málo, ale postupně budou přibývat. Doufáme, že se Vám to bude líbit.

9# To pravé pro Sezamiho | Cross Akademy

30. května 2015 v 16:02 | Mia |  Cross Akademy
Moc se omlouvám, že ve většině děje jsou bitky a boje, ale to k příběhům přirozeně patří. Dneska to ale bude jiné. Dneska to bude všechno jen ne žádné rvačky, bitky nebo boje. Mimochodem, animačka je od Nessie a tímto jí děkuji za povolení použít jí :D No nic, užijte si díl :D

***
"Mistře, máme špatné zprávy," řekla Hikari a poklekla si. Měla přitom postoj jako rytíř před svým králem. Daichi Cross zrovna pečoval o svou zahradu. Když to uslyšel, zastavil svůj pohyb a upřel zrak na Hikari. "Jaké zprávy myslíš, Hikari?" zeptal se Cross. Hikari ještě více sklopila zrak k zemi. "Eldabaran povstává, můj mistře. Pokud ho nezastavíme teď, hrozí zkáza světa. Měli bychom uvážit možnost-" "Ne, Hikari. To nepřichází v úvahu. To neměj ani v myšlence. Je to nebezpečné a jakožto nejdéle studující to víš. Vy ho zastavíte i jiným způsobem, proto jste tady." To je poprvé, co Aina viděla někoho takhle s Hikari mluvit. Jen nasucho polkla. "Ano, mistře. Vaše slovo je mým zákonem." S těmito slovy se zvedla do stoje a otočila se na Shikiho a Sezamiho. "Mistře, smím je odvést?" Daichi Cross se mile usmál. "Jistě, Hikari. To můžeš. Všichni si musíte odpočinout," řekl a vrátil se ke květinám.
"Mám držet hlídku, mistře?" zeptala se naposled Hikari, ještě předtím, než odešla. Daichi Cross se na ni znovu mile pousmál, ale Hikari na to nijak nereagovala. "Nebude to třeba, Hikari. Momentálně ne. Měla by sis také odpočinout. Jistě víš, jak ti ta regenerace ubírá energie." Hikari přikývla a uklonila se. "Jak si přejete, mistře."

Hikari je vrátila do pokojů. "V jedenáct trénink. Pokud Sezami zaspí, je to jeho vina a následuje velmi krutý trest." Aina přikývla a odešla do pokoje. Padla unavená na postel a sotva fungovala. Dneska toho na ni bylo moc. Kolik je asi Hikari let? pomyslela si. Tato otázka už v ní vízla víc jak pár hodin. Z přemýšlení jí odtrhlo klepání. "Už jdu! Už jdu," zvolala na zvedla se. Upravila si oblečení a zamířila ke dveřím. Takhle klepe jenom Ichiro nebo Shiki, pomyslela si. Pak ale zakroutila hlavou. Ne, to nejsou oni. Oni přece nikdy neklepou. Když zapátrala v paměti, zjistila, že oba kluci do jejího pokoje vtrhli bez povolení a ještě ke všemu bez klepání. Tohle je buď Hikari nebo Kazumi, rozhodla. Otevřela dveře. Ale rozhodně to není... "Sezami?!" vyjekla, načež jí Sezami instinktivně zakryl pusu. "Neječ! Bože, klasický ženský! Proč vždycky, když mě uvidíte, tak začnete ječet? Pravda, kdo by odolal tomuhle," řekl a ukázal na sebe. Vklouzl dovnitř a zavřel za sebou dveře. Ruku, kterou Aině zakrýval pusu už pustil a teď se šel bez dovolení kochat pokojem. Ale došel jenom k té části, kde je postel a už na ni sedl. "Hm, ta je měkká. Přesně pro mě," zamručel spokojeně. A byl by se ještě roztáhl, kdyby se Aina nevzpamatovala. "Hej! Co to má znamenat? Kdyby tohle zjistila Hikari-" "Blah, blah, blah,... Hikari tady, Hikari tam. A já nikoho nezajímám," zavrčel. Aina k němu udělala jeden opatrný krok. A pak další. Sezami se už přitom rozvalil na posteli a tvářil se jako král. Aina měla šanci si s ním teď normálně popovídat. Při prvním setkání si moc nepopovídali, protože oba bojovali na život a na smrt.
Aina si opatrně sedla na posteli. "Takže... Sezami Kira?" Sezami si sedl a ukázal na sebe. "Jo, to jsem já. Ten neodolatelnej." Aina si ho změřila od hlavy k patě a nijak neodolatelný jí nepřipadal. "J-Jasně. A kudlanka?" pokračovala. Sezami se zarazil a nasadil naštvaný výraz. "To se na houby! Každý ví, co jsem! Proč to třeba nepoví Daichi Cross? Tomu říkám REBEL! Nepřichází o moment překvapení," rozhodil ruce. Aina se pobaveně poušklíbla. Sezami byl modernější a používal modernější výrazy.
"Náhodou. S katanami se umíš ohánět dobře," podpořila ho. Aině konečně připadal Sezami trochu společenský. "Fakt?" zamrkal. Aina přikývla. "Jasně. Pokud ovšem zrovna nechystáš rozpůlit můj nábytek," ušklíbla se. Sezami se rozpačitě pousmál. Vypadal úplně jiný. "Páni, díkes. To mi ještě nikdy nikdo neřekl. Mě... nikdy nikdo moc nechválil..," řekl. Ten tón hlasu... bylo v něm slyšet něco jako porozumění. "To znám," řekla Aina a dala mu ruku na rameno. Sezami senou ucukl, ale pak se na ní podíval. "A co ty? Aina... Shoone?" Aina přikývla. "Aina Shoone, přesně tak. Bojové umění neznámo," zasmála se. Sezami si ji změřil pohledem. "Ty neznáš svůj osud?" A je to tady. Už jako druhý ji někdo něco vykládá o nějakém osudu či co.
"Neřeš to. Buď dále neodolatelný a mě si nevšímej... rebele," ušklíbla se a uhnula pohledem. Vycítila Sezamiův pohled. "Nechceš to řešit? Protože já bych klidně probíral to, jak jsem úžasnej," zasmál se. Aina se významně pousmála. "Tak fajn, můžeš začít," pobídla jsem ho. Sezami se šibalsky pousmál. "Tak fajn."

"Počkej, počkej! To jako fakt?" podivila se Aina, když Sezami zmínil, že má rád lízátka. Sezami přikývl. "No, každej má svoje oblíbené věci. Třeba když má Ichiro slabost pro lesklé věci..," řekl. Aina vykulila oči. "Co? Hikari by tě vážně měla něčím co nejdříve praštit. Už meleš nesmysly." Seděli tu už celkem dlouho a Sezami se stal něco jako Ainým kamarádem, dá-li se to tak říct. Celou dobu tu povídal jenom on. "Ještě jsme vůbec nedošli k té části, jak jsem úžasná já," předvedla Aina uraženou. Sezami se zatvářil rozpačitě. "No, pokud chceš. Vždyť jseš mnou nakažená," smál se. Aina to radši nechala být. A byli oba zticha.
"Můžu ti říkat Ayuzawa? Jak již jsem řekl, mám rád delší slova."
"Ayu... co? Asi zavolám Hikari."
"Ayuzawa! A Hikari nevolej."
Aina ho chtěla popíchnout a tak se nadechla a... "Hikar-" Sezami byl ale rychlejší a tak ji svalil na postel a zakryl ji pusu. "Hele, já to myslel vážně. Ona mě zabije, pokud zjistí, že jsem tady. Pokud mě chceš zabít, tak se ti to povedlo." Aina se jen pousmála a počkala, až z ní tu ruku sundá. A také sundal. Narovnal si límeček košile a vstal na nohy. Protáhl se a. "A vůbec, kolik je hodin?" Aina se podívala na hodiny. "Klid, ještě fůra času," odpověděla. To ale ještě nevěděla, co bude následovat. Sezami jí popadl za ruku a táhl ke dveřím. "Tím pádem jdeme štvát Hikari a Shikiho," zvolal a než stačila Aina cokoliv říct, už byla venku.

"Co chceš dělat?" zeptala se ho. Tohle nerada dělala, hlavně když u Hikari hrozí, že bude o hlavu kratší. Ale Sezami jí nedával dvakrát na vybranou. "Doufej, že je Shiki v pokoji," šeptl.
"Cože? Co chceš provést?"
"Nic... teda, nic extra vážného."
Aina neochotně přikývla. "A řekneš mi, o co půjde. Abych měla šanci teď od té věci zdrhnout." Sezami se ušklíbl lišáckým způsobem. "Trochu Shikiho potrápíme. Co nesnáší? Dobře, jakožto spolubydlící bych to měl vedět, ale..."
"Ty jsi jeho spolubydlící? Páni, u vás to musí vypadat." Aina si neuměla představit Sezamiho s Shikim. Z toho šla pokaždé rvačka. Jeden problémista s jedním getlemanem. To je jako když spojíte Hikari s Kazumi... vůbec to nedává smysl.
"Chceš se jen dívat?" zeptal se jí.
"Radši jo."
"Tak jo. Tak sleduj."
Sezami se nadechl a rozkopl dveře. "Tohle je přepadení, všichni ruce nahoru!" křikl. Shiki tam ale nebyl, místo toho jen Hikari, která seděla na parapetu a dívala se do údolí. Když Sezamiho uviděla, zatvářila se ještě více vražedně, pokud to ovšem vůbec jde. "Ahoj Sezami. Právě jsi porušil pravidla. Víš co následuje, ne?" Sezami vykulil oči. "Hi-ka-ri? Co tu děláš?! To ty tu porušuješ pravidla! Tohle je můj pokoj a-... kde je Shiki? Tys ho zabila, že jo? Co jsi provedla s mým parťákem?!" Hikari se jen ale postavila na nohy a došla k němu. Oproti němu nebyla Hikari nic moc, Sezami byl asi o dvě hlavy vyšší a svalnatější. Oči jí zablikaly fialovou barvou. "Trest tě nemine, Sezami." Pak se otočila k nějakým dveřím.
"Shiki je za nimi, zrovna má nějakou 'práci' a nemohl se mi věnovat." Odmlčela si. "Až potom. A teď půjdeme, Sezami?" Oči znovu fialově vražedně zablikaly. Hikari popadla Sezamiho za košili a táhla ho ke dveřím. A pak za sebou zabouchla a Ainy si vůbec nevšimla. A Aina se ocitla v Shikovým pokoji úplně sama...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pokemon-rpg-game pokemon-rpg-game | Web | 9. června 2015 v 16:33 | Reagovat

mooc pěknéé :)
omlouvám se že to pisu sem

ahoj máš rád/a pokémony?a vždycky sis říkala že by sis to chtěl/a zkusit jaké to je?u mě http://pokemon-rpg-game.blog.cz/ je to možné můžeš být trenér,koordinátor nebo chovatel nebo to nakombinovat :) budu ráda když se podíváš :) a i když se zaregristruješ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama