Srdečně zdravím!
Na našem webu najdete všelijaké originální příběhy, kterých je zatím málo, ale postupně budou přibývat. Doufáme, že se Vám to bude líbit.

8# Bitky jak mají být | Cross Akademy

26. dubna 2015 v 12:22 | Mia Azura |  Cross Akademy
Hm, minule to moc dobře nedopadlo. No nic, je tu další díl s Ainou a jejími přáteli (a nepřáteli, samozřejmě)!

***
Aina a Kazumi se hnali ven i přes Shikovo napomenutí. Kazumi se té nestvůry bála a určitě se s ní nejednou setkala. Byla celá bledá, ale v očích jí jiskřila odvaha a odhodlání. Aina měla co dělat, aby Kazumi dostihla. Každý by si řekl, že se tu v milion let starém chrámu bojuje jenom se středověkými zbraněmi. Ale toho tvrzení vyhodila do vzduchu právě Kazumi. Na zádech se jí pohupovala černá taška a za chvilku se hned dozvíš, co tam skrývá. "Ai-Aino?" Najednou se zastavila. Kdyby Aina udělala jeden krok, už by do ní narazila. "Ano, Kazumi?" ozvala se Aina. Její hlas se třásl, protože nevěděla, co jí chce Kazumi říct. "Já," polkla, až to bylo slyšet. "Já mám strach." Ainou to projelo jako vibrování. "Ty? A bát se? Ne, nevěřím tvému slovu. A ty bys taky neměla. V očích ti jiskří odvaha. Vidím to na nich," pokusila se Aina odvrátit Kazumininu myšlenku. "Ty strach překonáš. Společně dokážeme všechno." Na Kazuminý tváři se objevil úsměv. Pak přikývla. Strach někam zmizel. Běželi společně dál. Kazumi otevřela prudce dveře. A Aina strnula. Spatřila totiž peklo na zemi.

Bylo tam pět příšer. Všichni vypadali úplně stejně. Byli to kostnatí válečníci. Jejich kůže byla bledá až skoro průsvitná. Na sobě měli tradiční japonské válečné brnění, které pocházelo snad z doby středověku. Oči jim svítily rudě červenou barvou, jako kdyby už jen svou přítomností naznačovali jistou smrt. Aina byla zhypnotizovaná. Nemohla od těch válečníků odtrhnout zrak. Probralo jí až nějaké syčení. Prudce se otočila. Na druhé straně chrámu bojovala Hikari s jedním z těch válečníků. Hikariny oči měly opět barvu fialovou. Mrštně se výhýbala válečníkovým ranám a trefovala ho plasmovými koulemi. "Hikari bojové umění - Kočičí spáry!" uslyšela Aina. Hikarina ruka se mihla vzduchem. Po chvilce se ruka proměnila v černý stín, který připomínal kočičí tlapu. Sekla válečníka do obličeje a ten bolestně sykl. Hikari sekla podruhé, ale minula a válečník jí srazil na zem pomocí meče, který se mu objevil v ruce. Aině náhle ztěžkla ruka. Podívala se na ní a spatřila tam svojí kuši. Cože? Ale vždyť jsem ji s sebou nebrala? pomyslela si. Byla za to ale ráda. Nasadila šíp a napnula tětivu. Zamířila na válečníka, který chtěl dát Hikari poslední úder. A pak stiskla páku. Šíp vyletěl a zabodl se válečníkovi do krku. Ten se začal roztékat a zůstalo po něm jen hromádka bláta. Hikari byla nejdřív mimo. Aina jí zamávala, načež se Hikari jen zvedla a provedla děkovné gesto. A pak spolu zamířili k zbylým čtyřem válečníkům. Jednoho z nich si zrovna podával Sezami. S katanami se oháněl dost dobře, pomocná ruka by se mu ale opravdu šikla. Dva z nich měl na starosti Shiki. Málem by ho Aina nepoznala, jak byl v bílé zbroji. Když spatřil Ainu, mírně se pousmál, ale musel se soutředit na boj. A dalšího si vzal Ichiro. Páni, to je snad poprvé, kdy ho Aina viděla bojovat. Bojoval skvěle. Kroužil kolem protivníka a pokaždé ho bodl nožem s dvěma čepely. Válečník se ohnal mečem, ale Ichiro jeho útok zablokoval zkřížením nožů a útok odrazil. Vrhl zbraň, která se ve světle zaleskla a trefila válečníkovo břicho. Válečník se roztekl.
Náhle se ozvala rána. Teď nemyslím rána jako rána z děla, ale rána jako rána z pistole. Kulka trefila jednoho Shikiovýho válečníka a ten se roztekl. Druhého se pokusil zvládnout Shiki. Hravě by to zvládl, ale radši mu šel Ichiro na pomoc. Kazumi, která ležela na střeše chrámu se sniper ho kryla palbami. Byla skvělým odstřelovačem. Hikari šla neochotně zachránit Sezamiho. Ichiro a Shiki jako kdyby si četli myšlenky. Kroužili kolem sebe a dávali protivníkovi tvrdé zásahy. Nakonec se Shiki objevil za válečníkem a probodl ho skrz naskrz. Monstrum se stejně jako ostatní rozteklo. V tu chvíli dala i Hikari tomu poslednímu válečníkovi zásah. "Ještě není vyhráno," zabručel Sezami unaveně a měřil si pohledem téměř chladně a nedotčeně vypadající Hikari. "Ještě ne," usoudil Ichiro a setřel si pot z čela. "Ještě na nás čeká... final boss," řekl. Aina našpulila rty. I v této situaci musel vtipkovat. Pak vzhlédla nahoru na střechu chrámu, kde ležela Kazumi se svou sniper a když postřehla Ainin pohled, ukázala jí vztyčený palec. Shiki si upravil popruhy a zamířil pohledem k Hikari. "Musíme to oznámit mistrovi. A taky se budu muset na něco zeptat," řekl jí. Hikari přikývla a oči se jí vrátili opět do normálního stavu - do šedých bezcitných očí.

Všichni se vrátili do chrámu. Něco v Aina říkalo, že tohle určitě není poslední útok. Vedle ní kráčel Ichiro a nože měl připevněné na paži. Když zachytil Ainin zvědavý pohled, otočil se a mrkl na ní. Aina mu mrknutí vrátila a šeptla: "Dobře bojuješ. Co kdybys mně to někdy naučil?" Ichiro si rozpačitě prohrábl hnědé vlasy a přikývl. "Když se budeš chtít učit od trouby, jak chceš." Aina si vzpomněla, že tu každý má nějaký bojový styl. "Co... co jseš vůbec?" zeptala se.
"Člověk, překvapivě."
"No to vím. Ale myslím bojové umění. Když je Hikari kočka, Sezami kudlanka,..."
Ichiro se pousmál a podíval se před sebe. A pak na Hikari, která měla výraz vraha. "Jsem Sezamiho noční můra," zasmál se, načež Aina uslyšela tiché zavrčení, které vydal Sezami. "Orli kudlanky nejí, ty biologu," zavrčel Sezami. Ichiro zrudl jako rajče. "Fakt? Já myslel že jo," řekl. Červená barva z něho rychle vyprchala a Sezami se jako král pobaveně zasmál. "Aino? Víš, že je Ichiro takovej srab?" Ichiro se uraženě otočil. "Jasně, to říká ten pravý. Když se objeví Hikari, zbledneš jako zeď," řekl na svou obranu. Hikari se tvářila pořád stejně, ale v očích jí to zajiskřilo pobavením. "Opravdu? To je takové překvapení!" vyhrkla s chladným tónem v vlasu. Sezami naštvaně rozhodil rukama. "Jsem kudlanka! A Hikari kočka! Kdybych byl pes, měla by Hikari nahnáno ze mě," zavrčel Sezami. Aina tiše poslouchala slovní bitku.
"Já jsem taky orel a mám z tebe - jakožto kudlanky - dost nahnáno..," zamrkal Ichiro. Sezami vytáhl svojí katanu. "Tak bacha ty malej-"
"Dost, vy dva. Jste v přítomnosti dvou slečen. Nemohli byste se alespoň jednou chovat všemožně jinak, jenom ne jako děti," ozval se Shiki. Hikari se oslovení 'slečna' moc nelíbilo a tak zavrčela, ale pak to nechala být. Ichiro a Sezami od sebe odvrátili zrak a každý odpochodoval na druhou stranu skupiny. Shiki si oddechl. "Tohle dělají pořád. Orel a kudlanka..," oddychl si. Usmála jsem se a podpořila jsem ho poplácáním po rameni. "Klid, to znám. Já taky pořád musím říkat Kazumi, aby se pokaždé nadechla, když domluví," vyplázla jazyk. Shiki se ušklíbl. "Hm, týmový život je hold těžký..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 River Hope River Hope | 27. dubna 2015 v 21:50 | Reagovat

Máš to skvělé, Mio ^^ Vedete si moc dobře, obě. Moc chválím.

2 new-generation new-generation | E-mail | Web | 28. dubna 2015 v 17:03 | Reagovat

[1]: Díky Riv, opravdu děkujeme. Nevychází ty Cross moc často? :-D Prý podle sestry kazím moment překvapení...
~Mia Azura

3 River Hope River Hope | 29. dubna 2015 v 15:48 | Reagovat

[2]: Ani ne hele. Ono ti to vyjde stejně, takže je to jedno ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama