Srdečně zdravím!
Na našem webu najdete všelijaké originální příběhy, kterých je zatím málo, ale postupně budou přibývat. Doufáme, že se Vám to bude líbit.

5# Trochu jiné umění | Cross Akademy

8. března 2015 v 11:31 | Mia Azura |  Cross Akademy
(dneska mě nenapadá, jak začít s mou mluvou, takže jí s radostí přeskočíme :T)

***

Aina byla v takzvané 'Aréně smrti' včas. Už čekala na svého protivníka, který se objevil hned po jejím příchodu. "Připraveni?" uslyšela hlas Kazumi. "Já jsem vždy." přikývl onen kluk a pousmál se. Také kývla. Kazumi zápas zahájila. "Zápas začíná... teď!" Protivník vytasil meč zvaný katana a zamířil jej hroten směrem k Aině. "Sezami Kira, umění kudlanka." Rozmáchl se a sekl svou katanou. Ostře se vyhnula, jinak by jí to rozsekalo v poloviny. "Aina Shoone, umění neznámo." řekla Aina. Nevěděla, co jiného říct. Sezami se usmál. "Takže ty ještě neznáš svůj osud, jo?" Neměla na kecy čas. Rychle vytáhla svou kuši a toulec se šípy. Nestihla tam však šíp nasadit, jelikož se po ní znovu Sezami vrhl a pokusil se jí rozpůlit. Katana se zlověstně zaleskla na světle. Uskočila právě včas. Bleskově nasadila šíp, odjistila pojistku a zamířila. Sezami měl zavřené oči a katanu měl v ruce. Čekal, což bylo divné. Stiskla páku. Šíp letěl rovně, ale v tom se stala podivná věc. Sezami jen máchl svým mečem a na zem padl šíp, který byl přesně rozpůlen. Aina vystřelila znovu, ale stalo se totéž. "Ale jak-" Nechápala. Sezami se potichu zasmál. "Tajemství kudlanky." řekl a rozběhl se, míříc na ní mečem. "Aino, vyhni se!" uslyšela Ichira. Na poslední chvíly uhnula krokem vlevo a kopla Sezamiho do břicha. Ten se skácel k zemi. Ještě se však zvedl a zamířil meč Aině pod krk, ale ta už na něj mířila kuší. Bylo to takhle: Pokud Aina vystřelí ze své kuše, probodne jí Sezami mečem. A i naopak. Oba hned rychle sklopili zbraně. "Jsi dobrá," podotkl Sezame, i když to bylo spíše takové zavrčení nakonec. "To ty taky." usmála se. Sezame si sedl na bambusovou židli vedle Ichira a ještě jednoho kluka, který si Ainu měřil pohledem. Měl bílé až stříbrné vlasy a k nim se krásně hodili jeho průzračně levandulové oči. Vstal a došel až k Aině. "Gratuluji, Aino Shoone. Rád bych si s tebou teď dal i já zápas, je-li to možné." Mluvil pomalu, přesně jako gentleman. Ale zároveň mluvil i takovým tajemným hlasem. Aina přikývla. "Jistě."

"Druhý zápas, začíná... teď!" křikla znovu Kazumi. Onen protivník zůstal stát. "Dáma první," podotkl. Aina našpulila pusu. "Aina Shoone, umění neznámo." řekla. Tohle už říká podruhé v tomto dni. Vyzyvatel si nandal bílý šátek, který mu zakryl pusu a nos. Vytáhl dvě průzračně bílé - zjevně stříbrné - dýky. Pak si ještě přehodil kapucu. "Shiki Ryuzara a moje umění není důležité." Aina hned vytasila kuši se šípy, ale Shiki... no, prostě zmizel. Ostatní na tribuně ani nedutali, jen tiše sledovali souboj. Pak se objevil za ní. "Shiki bojové umění: Křížový sek." Vyskočil vysoko do vzduchu a sekl svými dýkami. Ty vytvořily břitvu ze světel a přesně byli ve tvaru X. Ainu to trefilo a síla útoku jí odrazila několik metrů daleko. Kuše jí vylétla z ruky a nyní ležela na druhé straně zápasiště. Obratně vyskočila na nohy a skočila po kuši. Úspěšně jí popadla a nasadila šíp. Shiki byl stále ve vzduchu. Aina po něm namířila a vystřelila. Šíp vyletěl z kuše a hledal si přímou cestu k Shikovy. Ten však zmizel a šíp se zabodl do stropu. Aina se nestihla otočit a už uslyšela: "Shiki bojové umění: Rendo." Aina se jen na vteřinu podívala Shikovy do levandulových očí a už zmizel. Objevil se za ní, ale Aina už nic nestihla - měla pod krkem jeden z Shikových dýk. Ani se neopovážila dýchat, protože měla pocit, že jí to rozseká. Shiki se však jen potichu pousmál a oddálil dýku od Aininýho krku. Ta padla na kolena a zalapala po dechu, jako kdyby jí někdo dusil. "Aino, vstávej." uslyšela nad sebou. Podívala se nahoru a spatřila Shikiho, jak jí podává ruku. Zaváhala, ale potom mu svou ruku podala a on jí pomohl na nohy. "Porazil jsi mě." mrkla na něho. "Jsi hodně silný, Shiki Ryuzaro." dodala. Shiki se tajemně usmál. "Velký potenciál dává bojové umění pantera, Aino." Aina vykulila oči. "Pantera?" ujišťovala se, jestli slyší dobře. Panteři patřeli k těm nejlepším bojovníkům na zemi. Shiki se zazubil a pak přikývl. Pak se podíval na zem a podal jí kuši. Zastavil se však, když spatřil vzor draka, který byl vytetovaný na soše kuše. "Hm, pěkná kuše." řekl nakonec a kuši jí podal. Pak si sundal kapucu a šátek, který měl po celou dobu.

"No tak, lidi. Už se můžete Aině představit, když už zápas skončil?" naštvala se Kazumi a zatřepala tou druhou dívkou. "Dobře, dobře!" křikla nakonec a Kazumi jí pustila. Aina si všimla, že mluví naprosto bez emocí. Kazumi se zazubila a odběhla jinam. Ona druhá dívka popošla k Aině a nahlas vzdychla. "Ona je naprosto praštěná." Aina se usmála. Pak se zdvořile poklonila. "Jsem Aina Shoone, těší mě." I ona se poklonila. "Hikari Shirai, jméno mé. Těší mě také." Tak Hikari Shirai... Jak již bylo zmíněno, Aina si všimla na této dívce něco zvláštního. Ať mluví, jak chce, pořád mluví naprosto bez emocí. Ale nechtěla to řešit. A ani nemusela, protože Hikari začala mluvit jako první. "Byla jsi dobrá, Aino. Ale Sezamiho porazí leckterý prcek." Jakmile to vyslovila, Sezami se vztekle postavil. Něco zavrčel, ale když uviděl Hikarinin vražedný pohled, jen se zase posadil, něco zamumlal a rozzuřeně dupl. "Ichiro Rida, ale my už se známe." uslyšela Aina za svými zády. Otočila se a spatřila Ichira, jak se na ní usmívá a září mu jeho zelené oči. "Ano, my už se známe." smála se. Poté uslyšela klepání holí. Všichni včetně ní se postavili do řady. "Dobré odpoledne, moji žáci." oslovil je Cross. "Dobrý den, mistře." ozvalo se jednohlasně. Daichi Cross Ainu minul a zamířil rovnou k Hikari. "Hikari, podej hlášení o situaci." Hikari udělala jeden slepičí krok vpřed. "Všechno je v pořádku, pane. Žádný útok nehrozí." Teď si Aina připadala jako na vojenské základně. K tomu ještě Hikarinin hlas přidával atmosféře takový efekt. "Dobře, děkuji." řekl Cross nakonec, načež se Hikari znovu vrátila na své místo. "Máte rozchod." Aina se vydala za ostatními. Po jednom boku jí šla fialovlasá Hikari a po druhém boku zase Kazumi. Společně všichni došli k pokojům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama