Srdečně zdravím!
Na našem webu najdete všelijaké originální příběhy, kterých je zatím málo, ale postupně budou přibývat. Doufáme, že se Vám to bude líbit.

4# Chrám Peridot | Cross Akademy

5. března 2015 v 14:11 | Mia Azura |  Cross Akademy
Mia je zpátky a i s novou scénou na jevišti. Nebudu to zdržovat, jde se na to.

***

Chrám Peridot, sen každého správného bojovníka. Ten chrám už po celá staletí hlídal nejtajnější techniky boje a obrany. A teď se rýsoval přímo před Ainou. Tyčil se tam jako velký strom na pusté planině. "To je chrám Peridot?" zeptala se poněkud zhypnotizovaně. Daichi Cross přikývl. I Ichiru byl z toho všeho nějak natěšený. "Tak už chápu, proč jsme museli celé ráno vycházet tu horu." vzdechl Ichiru a už se hned chtěl vrhnout dovnitř. Cross ho však zastavil svou holí. "Ne tak rychle chlapče." zakroutil hlavou. "Chrám Peridot je posvátný. Otevřít jeho brány se smí jen zbraní." vysvětlil stařec a konečně už stál svou hůl. Ichiru nechápavě zakroutil hlavou. Přitom si pohrával se svou dýkou, kterou měl v ruce. Aina však situaci rychle pochopila a sundala si kuši ze zad. "Co to?" Ichiro stále nechápal. Daichi Cross se usmál. "Nechápeš? Tak sleduj." Aina mu hned odpověděla na jeho otázku. Vyndala z toulce u opasku jeden šíp na nasadila jej na místo. Udělala pak ještě pár základních kroků a pak zamířila. Stiskla spouštěcí páku. Šíp trefil cíl a dveře se, se skřípáním otevřeli. "Vidíš?" podotkla Aina směrem k Ichirovi a vešla do chrámu. "Co je to tím pádem za chrám míru, když se musí otevírat zbraní?" řekl stále nechápající Ichiro a zrak měl přilepený ke stropu. Jeho slova Ainu nezajímala. Spíše jí zaujal obrovský drak, který se před ní tyčil. Chtěla na něj šáhnout, ale Daichi Cross jí prudce zastavil. "Ne, na něj nesmíš šáhnout." Aina nechápavě přikývla. Mistr Cross je zavedl do cvičební arény.

Aina vešla do cvičební arény. Zrovna tam cvičili čtyři lidi. Mistr dvakrát zatleskal a cvičitelé seskočili dolů, před Crosse. Všimla si si, že dva lidé z nich, byli holky jejího věku. "Vážení, nová Aina je nyní vítána v chrámu Peridot. A teď - znovu do tréninku!" zase dvakrát zatleskal. Ichiro stál po mém boku. "Hm, milé přivítání." podotkla s úsměvem k Ichirovi. "Neber si to osobně, mistr má rád akční přivítání." usmál se na ní. Oplatila mu úsměv a stála tam. Přišla k ní jedna z onech dívek. "Ahoj Aino. Jsem Kazumi Tosha. Chceš provést?" zeptala se. Aina přikývla. Vyšli ven z chrámu na zahradu plnou květin. "Tak,...ehm, jak dlouho tu jsi?" řekla Aina, aby začala konverzaci. Odpověď se jí dostala až po pár minutách. "Hodně dlouho. Od svých tří let." Povzdychla si Kazumi. "Ty máš štěstí. Tebe objevili až v tomto věku. Někdo z nás se už narodil s posláním." Aina nechápala. "S čím že?" Kazumi se na ní podívala s tázavým pohledem. "Ty to nevíš? Každý, kdo je tady v chrámu má poslání. Celý život trénuje, aby se s ním mohl jednou utkat. A neštve tě to, že nevíš, co je tvé poslání." Aina otočila pohled jinam. Dívala se na broskvoň a pak si sedla na lavičku. Kazumi usedla vedle ní. "No, já... nevím. Je toho na mě moc. Musím dostat čas, abych to všechno zpracovala." smála se Aina. Kazumi se také smála. Ainu napadlo, jestli by se měla svěřit s těmi rodiči. No, možná jindy. "Pojď, představím tě ostatním." navrhla Kazumi po nějaké době ticha, když byl slyšet jen potůček. Aina váhavě přikývla a jakmile to udělala, vláčela jí Kazumi zpátky do chrámu.

"Hej! Počkat! Ještě jsi mi nic neukázala!" křičela Aina, ale Kazuminin stisk byl jako z ocele. Nepustila jí a vláčela do chrámu. "Nemohla bys prosím jít po svých? Ono to jde těžko, když někdo někoho vláčí, tak se nemůžeš bránit. Zkus jen dělat, že tě vláčím..." podotkla Kazumi směrem k Aině a ušklíbla se. Aina se musela zasmát. "Já tě neprosila, abys mě vláčela." řekla. Kazumi se zazubila. "To ne, ale to by nebyl ten pocit napětí." Aina s úsměvem zakroutila hlavou a dále jen dělala, jako kdyby jí Kazumi vláčela.

Kazumi otevřela jedny dveře a vevnitř se rýsoval stůl a skupinka lidí, včetně Ichira. "Zdravím vespolek!" zvolala Kazumi k spolusedícím, ale nikdo se jí neuráčel odpovědět, snad jen ta druhá holka. "Ahojda, Kazumi. Koho to vedeš?" zeptala se. Kazumi se usmála a sedla si na místo, které bylo prázdné. Pobídla mě, ať si sednu na židli vedle ní. "To je Aina," začala. "Je tu nová, takže se k ní chovejte slušně." pohrozila prstem. Ostatní se jen dále věnovali svým aktivitám. "Co takhle se představit? Já jsem Kazumi Tosha a jsem..." Nedokončila svou větu, když v tom jí jeden z těch kluků přerušil. "Není nic lepšího než představování se v boji." Kazumi nasucho polkla. "Pokud Cross vybral správně, měla by to příjmout." pokračoval. Jeho hlas byl klidný, ale zněl poněkud arogantně a chladně. Aina se postavila. "Přijímám. Jelikož ty vyzýváš, vyber terén a místo zápasu." Ostatní se vážně zhrozili. Jedině on se potichu usmál. "Za patnáct minut v Aréně smrti. Buď tam všas." Zvedl se a odešel z místnosti. Chvilku nastalo ticho, když v tom se ozval Ichiro. "Neměla jsi to příjímat, Aino." Zakroutila hlavou. "Budeš si roky chladit zadek." dodala Kazumi. Otočila jsem se k odchodu. "Nebojte, uvidíte, jak vyhraju. A ještě něco: Kde je ta 'Aréna smrti?'" zeptala se. Kazumi jí dala podrobné instrukce, jak má jít. Poděkovala a odešla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama