Srdečně zdravím!
Na našem webu najdete všelijaké originální příběhy, kterých je zatím málo, ale postupně budou přibývat. Doufáme, že se Vám to bude líbit.

1# Malá Rose | Revenge

28. ledna 2015 v 15:17 | Enwy Rubian |  Revenge
Abych se neflákala, rozjela jsem novou sérii příběhů, tentokrát s pokémoní tématikou. Takže milovníci pokémonů (včetně mě *.*) se mají na co těšit. Samozřejmě Crosska budou vycházet, to má na starosti Mia. Užijte si první kapitolku z řady Revenge...
★★★

Celý život jsem si myslela, že pomsta je jen napínavá část ve filmu. Že si to jen režiséři vymysleli, aby byl ten film zajimavější. Teď vím, že pomsta je nezbytná součást života - nebo alespoň toho mého. A každý život má svého hrdinu, stejně tak jako příběh. A co se stane, když příběh ztratí svého hrdinu? Příběh ztratí smysl, stejně tak jako život. A můj ztratil. Teď jen čekám, až splatím svůj dluh a můžu spokojeně odejít...

"Pikachu, voltový útok!" zvolala Rose na svého Pikachua, který se obratně vyhnul útoku. Pak skočil a použil na útočníka voltový útok, který ho pak srazil bolestně k zemi. "Dokonči to! Železný ocas!" Bleskový pokémon načekal a hned zaútočil. Protivník se snažil ještě zoufale zvednout, bohužel to nestihl a železný ocas ho už totálně odrovnal. "To je naučí, že nemají útočit na kolemjdoucí." Řekla Rose hrdě a skočila na nejbližší strom. Vullaby se zvedl a utekl. "Pika-Pikachu." Rose kývla. "Ano, Pikachu. Musím ho najít, ať už musím obětovat cokoliv." odpověděla rázně a Pikachu se k ní otočil zády. Hleděl kam si do dáli. Rose seskočila ze stromu. "Vím, taky se mi stýská. Byl to můj nejlepší přítel... - jediného, kterého jsem měla. Bylo mi tehdy patnáct" Pikachu se k ní neotočil, jen zaťal pěst. "My ho najdeme, věř mi." Oba kývli a vydali se po cestě do lesa.

Už tři dny měla stejné vidiny. Stále v té vidině probíhal stejný děj. To proto, že to nebyla vidina, ale vzpomínka...

"Ryane, počkej na mě!" smála se Rose, zatímco jí černovlasý kluk držel za ruku a vedl kam si. "Musím ti ho ukázat." oplatil jí úsměv Ryan. Rose se nechala vést svým nejlepším kamarádem. Najednou se prudce zastavil a tím do něj Rose nabourala. "Dívej." ukázal jí lesní mýtinku. Uprostřed mýtiny byla jabloň. "Na co?" nechápala a pořádně se podívala. "No tak, nestyď se." řekl Ryan k k jabloni. Z pozadí stromu se vynořil malý Pichu. "Jééé..." vydechla desetiletá Rose a přiběhla k malému pokémonovi, který před ní uskočil. "Kde jsi ho chytil?" zeptala se, když si ho Ryan dal na rameno. "Dostal jsem ho od profesora. A to jsem ti chtěl říct. Odcházím do světa." posmutněl Ryan a pohladil svého žlutého kamaráda po hlavě. "Co? Teď? A-A co bude se mnou?" zvolala Rose a slzy se jí hrnuli do očí.

A na nic víc už si rozpomenout nedokázala. Tato vzpomínka jí běhala hlavou už pár dní. Pikachu jí připomínal Ryana. Měl všechny vlastnosti. Prudce zavrtěla hlavou. "Pikachu, Pika-Pi." Rose najednou zpozorněla. "To je..." Pikachu se najednou rozběhl v tom směru. "Pika-Pika! Pikachu!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petr Petr | 3. února 2015 v 15:54 | Reagovat

Vím,že to patří do reklam......(ovšem jsem reklamy nenašel)

Ale registrovala by ses na můj blog? :)
Adresa je: http://pokemons-like-everyone.blog.cz/
Sháním nové členy,děkuji za případnou registraci ;)

2 Niky Niky | 6. března 2015 v 22:39 | Reagovat

Krásně psané, těším se na další díly.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama